top of page
  • Εικόνα συγγραφέαΠΑ.Σ.Α.Σ. / ΔΕΗ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ «Πρακτικό ανακήρυξης

Έγινε ενημέρωση: 4 Ιουν

                                                                      

Αθήνα 03/06/2024

 

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 

 

ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΑΝΑΚΗΡΥΞΗΣ


Συνήλθε σήμερα στις (3) τρεις Ιουνίου του έτους 2024 και ώρα 10.30 το πρωί, με παρόντες όλα τα μέλη, η Κεντρική Εφορευτική Επιτροπή (ΚΕΦΕΠ) του Συλλόγου για να αποφασίσει την ανακήρυξη των επιτυχόντων στις πρόσφατες εκλογές του Συλλόγου, που διεξήχθησαν πανελλαδικά από τις 16-05-2024 έως 22-05-2024, για όλα τα όργανα του Συλλόγου.

Ο Πρόεδρος της ΚΕΦΕΠ συν. ΘΑΝΑΚΟΣ Γιώργος εισηγήθηκε στα μέλη την πρόταση να ανακηρυχτούν οι επιτυχόντες των αρχαιρεσιών, σύμφωνα με τους σταυρούς προτίμησης που πήρε ο καθένας κατά την καταμέτρηση των ψηφοδελτίων για το κάθε όργανο που υπέβαλλε υποψηφιότητα.

Κατόπιν τούτου, ΟΜΟΦΩΝΑ εγκρίνεται ο παρακάτω πίνακας επιτυχόντων κατά το όργανο που υπέβαλλε έκαστος υποψηφιότητα.


1. ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ


ΤΑΚΤΙΚΟΙ

1.  ΔΕΡΕΜΠΕΗ ΔΙΑΛΕΧΤΗ

2.  ΤΣΙΡΚΑΣ ΠΟΛΥΒΙΟΣ

3.  ΠΑΛΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

4.  ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

5.  ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

6.  ΑΓΚΑΒΑΝΑΚΗ ΑΙΜΙΛΙΑ 

7.  ΜΑΣΤΡΟΛΕΩΝ ΗΛΙΑΣ

8.  ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ

9.  ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

10.  ΣΒΟΛΑΚΗΣ ΦΑΝΗΣ

11.  ΤΣΟΥΠΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

12. ΨΑΛΛΙΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

13.  ΤΟΥΡΛΙΔΑΣ ΝΙΚΟΣ

14.  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

15.  ΓΟΥΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

16.  ΚΩΤΣΙΡΟΣ ΝΙΚΟΣ

17. ΠΗΛΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

18.  ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΣΤΑΘΗΣ

19. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

20.  ΖΗΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

21.  ΚΙΣΣΑ ΟΛΥΜΠΙΑ


ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

22. ΜΠΑΡΔΑΒΙΛΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΗΤΟΣ

23.  ΔΡΑΚΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

24.  ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

25.  ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 

26.  ΤΑΤΑΡΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

27. ΝΤΑΟΥΝΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

28.  ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

29. ΚΑΛΑΪΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ

30.  ΜΑΓΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

 2. ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ 

ΤΑΚΤΙΚΟΙ

1. ΣΩΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

2. ΜΠΑΡΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

3. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

4. ΚΑΡΑΤΣΩΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

5. ΣΤΡΟΥΖΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ


ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

6. ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

7.  ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ

8.  ΒΑΡΔΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ


ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΙΚΑ 

ΤΑΚΤΙΚΟΙ

1.  ΠΑΛΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2. ΤΣΙΡΚΑΣ ΠΟΛΥΒΙΟΣ

3.  ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

4.  ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΗΛΙΑΣ

5.  ΔΕΡΕΜΠΕΗ ΔΙΑΛΕΧΤΗ

6.  ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

7.  ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

8.  ΑΓΚΑΒΑΝΑΚΗ ΑΙΜΙΛΙΑ

9.  ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ

10. ΜΑΣΤΡΟΛΕΩΝ ΗΛΙΑΣ

11.  ΤΑΤΑΡΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

12.  ΚΑΛΑΪΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ

13.  ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

14.  ΣΩΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

15. ΜΠΑΡΔΑΒΙΛΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΗΤΟΣ

16. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

17. ΣΒΟΛΑΚΗΣ ΦΑΝΗΣ

18. ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

19.  ΤΟΥΡΛΙΔΑΣ ΝΙΚΟΣ

20. ΨΑΛΛΙΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

21.  ΔΡΑΚΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

22. ΝΤΑΟΥΝΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

23.  ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΣΤΑΘΗΣ

24.  ΤΣΟΥΠΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

25. ΒΑΡΔΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ

26. ΜΑΛΙΟΥΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

27. ΜΠΟΥΧΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

28. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

29.  ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ

30. ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

31.  ΓΟΥΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

32.  ΖΙΩΓΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ

33. ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

34.  ΚΩΤΣΙΡΟΣ ΝΙΚΟΣ

35.  ΔΡΟΣΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

36.  ΚΑΡΑΤΣΩΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

37.  ΦΟΥΝΤΑΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

38. ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

39. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 


ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

40.  ΜΑΓΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

41.  ΜΕΤΑΞΑΣ ΑΡΜΟΔΩΡΟΣ- ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

42.  ΣΟΥΛΤΑΝΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

43.  ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑ

44.  ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

45.  ΠΑΥΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

46.  ΠΕΤΡΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ

47.  ΜΠΕΝΕΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

48.  ΒΟΜΒΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

49.  ΚΑΡΚΑΤΖΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

50.  ΚΑΤΣΙΛΙΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

3. ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΕΚΑ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ

1. ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

2. ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΣΤΑΘΗΣ

3. ΔΡΑΚΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

4. ΒΑΡΔΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

5. ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ

6. ΓΟΥΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ


Σύμφωνα με το καταστατικό του Συλλόγου, όλοι οι υποψήφιοι, σε όλα τα όργανα του Συλλόγου, είναι εν δυνάμει αναπληρωματικοί κατά τη σειρά προτεραιότητας, σύμφωνα με τους σταυρούς του καθενός.

Μη έχοντας άλλο θέμα για συζήτηση, ο Πρόεδρος λύνει τη συνεδρίαση.


Προς τούτο υπογράφεται το παρόν πρακτικό.


Η ΚΕΦΕΠ


Ο Πρόεδρος                                             Τα Μέλη

    ΘΑΝΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΛΕΝΤΩΒΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΛΗΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ

ΤΟΜΠΡΟΥΚΙΔΟΥ ΕΦΗ

 

Πρόσφατες αναρτήσεις

Εμφάνιση όλων

Βράβευση μαθητών και φοιτητών, που διακρίθηκαν στις σπουδές τους κατά το σχολικό και ακαδημαϊκό έτος 2023-'24

Βράβευση μαθητών και φοιτητών, παιδιών των εργαζομένων και συνταξιούχων της Επιχείρησης που διακρίθηκαν στις σπουδές τους κατά το σχολικό και ακαδημαϊκό έτος 2023-'23. Για να δείτε ή να κατεβάσετε την

Comments


bottom of page